Wesley Sneijder biedt hulp aan Mohamed Ihattaren
Recordinternational en huidig analist Wesley Sneijder is bereid om Mohamed Ihattaren te helpen om zijn loopbaan uit het slop te trekken. Dit zei hij vanavond in het programma Veronica Offside.
“Het is hopen dat hij wakker zal worden”, vult Sneijder aan. De recordinternational van Oranje biedt Ihattaren de helpende hand. “Hem terug laten gaan naar Juventus is ook geen optie. Ik heb ook begrepen dat hij niet helemaal fit is. Nou, daar maken ze in Italië geen tijd voor. Ik heb hem al aangeboden om met hem aan de slag te gaan, maar dat blijf ik niet roepen. Hij kan me bellen. Ik hoop dat hij zich gaat beseffen dat het nu moet.”
Ihattaren werd eerder al begeleid door Gerald Vanenburg. De voormalig buitenspeler speelde ook een rol in de tijdelijke overstap naar Ajax. Maandagavond werd duidelijk dat de Amsterdammers de aanvallende middenvelder laten terugkeren naar Juventus.