‘Manchester United denkt aan komst van Hirving Lozano’
De Mexicaanse aanvaller Hirving Lozano mag zich de belangstelling heugen van Manchester United. Hier maakt de Italiaanse transferbaas Gianluca Di Marzio melding van.
Het is een publiek geheim dat Manchester United dringend op zoek is naar nieuw elan. Naar verluidt is Casemiro van Real Madrid inmiddels (nagenoeg) binnen, maar er staan nog meer vacatures open. Zo wil de Engelse grootmacht zich nog versterken met een aanvaller.
Naast Antony (Ajax) en Cody Gakpo (PSV) is ook Lozano een optie op Old Trafford. Volgens Di Marzio zal Napoli alleen meewerken indien er een overtuigend bod op tafel komt. De Mexicaanse aanvaller is in principe basisspeler in Napels en mag daarom niet zonder slag of stoot vertrekken.
Lozano speelde tussen 2017 en 2019 voor PSV. Na twee jaar verkocht de Eindhovense club de pijlsnelle aanvaller voor een recordbedrag aan Napoli. Voor de Italianen produceerde hij sindsdien 26 goals en veertien assists in 115 officiële wedstrijden.